Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
Blog > Komentarze do wpisu

Zamówione:)

dostarczone:)

właśnie był pan listonosz i ...
otrzymałam zakupione na allegro gazetki - kupiłam je zanim wpadłam na pomysł dodawania na picasie:)

jak je przejrzę to oczywiście się nimi podzielę:)pokażę również moją nową bransoletkę z monet piasku pustyni, które kupiłam także na allegro

bransoletka stanowi uzupełnienie kompletu biżuterii z tym kamieniem a została zrobiona przez moją znajomą od biżuterii - tyle, że tym razem zakupiłam także srebrne dodatkiidę do lektury gazetek przy kawce:)
środa, 28 lipca 2010, malgorzata-p17

Polecane wpisy

Komentarze
2010/07/28 20:36:20
No tak, widzę, że też Ci się podobaja amerykańskie gazetki:) Też mam to wydanie jesienne Cross Stitchera, ale teraz mama je maca. Fajna bransoletka:)
-
2010/07/28 20:54:23
Witaj, na Twojego bloga trafiłam dzięki candy. Troszkę zaglądnęłam tu i ówdzie i znalazłam dużo interesujących rzeczy. Sama również interesuję się haftem krzyżykowym więc zapraszam w odwiedziny.
W którymś z poprzednich postów pisałaś, że szukasz starszych numerków Anny. Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale ja kilka ściągnęłam stąd:
picasaweb.google.pl/sara5558
picasaweb.google.com/simericka001
Pozdrawiam

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<