Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
Blog > Komentarze do wpisu

Kartki 2

No tak - zachwycona waszymi komentarzami o kwiatach, postanowiłam policzyć ileż tego mam i ...
nie licząc kwiatów przechowywanych na sadzonki wiosenne, to takich typowo domowych mam...77 - z czego w większości samodzielnie szczepione - dlatego tym bardziej cieszą, gdy kwitną:)

Kontynuując temat kwiatów - sadzonki storczyka to osiągnięcie - pewnie tak bo to rzadkość - ale będę dumna wtedy, gdy posadzone przyjmą się a jak zakwitną....to ....ach!

Dziś też kolejna porcja kartek Marty:

na razie tyle - bo chwilowo zbrakło miejsca na nowe fotki!
zbyt dużo robię i zbyt dużo pokazuję;)

a przy okazji - nie wiem co jest z bloxem - dostaję powiadomienia o waszych nowych wpisach - ale nie wiem na jakim blogu i u kogo - o co chodzi?

Kolejne kartki pokażę, jak będzie miejsce na fotki
- fakt jest taki, iż kartki pojechały wczoraj do Warszawy
i dziś dostałam telefon o zapotrzebowaniu na kolejne
 - tylko czy zdążę?
W tamtym roku w robienie kartek wciągnęłam rodziców i przedszkolaki i za kasę - po uzgodnieniu z rodzicami - kupiłam aparat foto dla grupy :)
piątek, 26 listopada 2010, malgorzata-p17

Polecane wpisy

  • Koronkowe bombki

    Od kilku lat choinkę ubieram we własnoręcznie wykonane ozdoby: aniołki szydełkowe, gwiazdki, serduszka i bombki.  Rok temu zrobiłam kilka bombek koronkowyc

  • Karczoch - bomka

    Ups - szybki komentarz na mój wczorajszy wpis zamieściła Tkaninka - a ja zastosowałam się do wskazówek i oto - bombka karczoch... powstała wczoraj i może ma nie

  • Noworocznie - powracam...

    Właśnie zajrzałam i .... szok...ostatni swój wpis zamieściłam 14 miesięcy temu... Nie to żebym nic nie robiła...raczej nie mam czasu na wklepywanie... Czy ktoś

Komentarze
2010/11/26 14:25:51
Piekne karteczki - proste szybki i jednocześnie urocze :) A co robisz z tymi kartkami ? ja próbuje swoje upłynnić , ale na razie bez rezultatu .:/
-
2010/11/26 19:28:01
Ta brązowa z niebieskim paskiem - piękna, najładniejsza.

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<