Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
Blog > Komentarze do wpisu

Z misiem :)

Tym razem aniołek z misiem tak podbił moje serce, że powstał kolejny - teraz dla dziewuszki:)

o tym, że aniołek jest w wersji dla dziewczynki świadczy kolor wstążki wokół szyi misia

bo tak jest jakoś ustalone, że niebieski kolor dla chłopca, różowy dla dziewczynki:)

Dziewuszka już jest na świecie i teraz pozostaje mi wyhaftowanie imienia i daty urodzenia:)

rozczula mnie ten obrazek....:)

mam nadzieję, ze spodoba się rodzicom Maleństwa:)

***

Jak widzicie jestem tu rzadko i szczerze mówiąc rozważam ewentualność zrezygnowania z prowadzenia bloga - bo czasu mam bardzo mało, chociaż nie ukrywam, że w będę troszkę tworzyć nadal i jak coś zrobię - będę się starała pokazywać - ale będzie tego wszystkiego dużo mniej...

zresztą i haft i blog to zajęcie dodatkowe i nie deklarowałam że będę robić codzienne wpisy - tak jak każda z Was - robię to w wolnym czasie:)

odwiedzam Wasze blogi za to czasami i pozostawiam komentarze:)

myślę, że jakąś decyzję podejmę odnośnie bloga ale mimo wszystko bardzo mi miło Was gościć i czytać Wasze miłe komentarze:)

pozdrawiam słonecznie:)

niedziela, 23 września 2012, malgorzata-p17

Polecane wpisy

  • Dla Adasia:)

    "Kończy się majowy weekend:) jeszcze niedziela i pora wracać do pracy Pogoda się poprawia, wszystko zielenieje w oczach - więc coraz więcej czasu będziemy spędz

  • Poducha:)

    Miały być kieszonki a wyszła poduszka:) Pamiętacie moje małe hafciki z dinozaurami ??? Wysłałam je Elutce - Eli a Ona wyczarowała przecudowną kolorową poduszecz

  • Do kieszonki

    a raczej na kieszonkowo, które szyje Ela Właśnie na kieszonkowo dla podopiecznego Marzycielskiej Poczty wyhaftowałam kolejnego dinusia tu jest pierwszy tu jest

Komentarze
2012/09/23 14:47:19
Małgosiu no ja Cię proszę Ty się zastanow - moze odpocznij trochę, zrób przerwę w blogowaniu, ale w żadnym wypadku nie rezygnuj z prowadzeniu tego miejsca! Masz rzeszę fanów (fanek?) i nie możesz nam tego zrobić. A misiowa wersja dla dziewczynki rewelacja.
-
Gość: Basia, *.internetia.net.pl
2012/09/23 15:00:17
aniołek z misiem śliczny... jakie cudeńka potrafisz stworzyć
-
2012/09/23 15:14:12
Oj nie, nie! Absolutnie nie rezygnuj! Przecież nie trzeba uzupełniać bloga codziennie. Ja pracuję zawodowo i to czasem od rana do nocy. A jak już znajdę czas, żeby coś zrobić, to potem czekam na słoneczko, żebym to mogła sfotografować. I znowu na wolną chwilkę, żeby wrzucić na bloga. A czasem mam serdecznie dość bo jakaś bransoletka mi już trzeci raz nie wychodzi i wszystko zdzieram i zaczynam od nowa. A innym razem mam wolną sobotę i taki zapał, że powstają trzy komplety biżuterii. Kochana odpocznij chwilę, zapomnij na tydzień o hafcie, przeczytaj dobrą książkę, wyjdź na spacer, upiecz ciasto i odwiedź z nim przyjaciółkę. I absolutnie nie rezygnuj z bloga, bo gdzie ja będę zaglądać?
-
Gość: , *.icpnet.pl
2012/09/23 16:38:50
Jak będę miała wnuczkę to Cię poprosze i mi zrobisz. Ale jeszcze nie teraz. A może dla wiadomych trojaczków , ale to też przyszłość. Piękne i piękne. lulupek333
-
Gość: beataw3, *.rawamaz.mm.pl
2012/09/23 17:07:57
Piękny misiaczek.Nawet nie myśl o rezygnowaniu.....Lubię tu zaglądać...
-
Gość: Bożena, *.adsl.inetia.pl
2012/09/23 18:58:22
Małgosiu nawet tak nie myśl. Przeciez nie musisz codziennie robić wpisów. Lubię podziwiać twoje robótki... a czasem podpatrywać zwłaszcza pracę deku. Aniołek z misiem jest prześliczny. Rodzicom maluszka na pewno sie spodoba. i jeszcze raz cię proszę- nie rezygnuj!!!
-
Gość: Bożena, *.adsl.inetia.pl
2012/09/23 19:09:22
Małgosiu nawet tak nie myśl. Przeciez nie musisz codziennie robić wpisów. Lubię podziwiać twoje robótki... a czasem podpatrywać zwłaszcza pracę deku. Aniołek z misiem jest prześliczny. Rodzicom maluszka na pewno sie spodoba. i jeszcze raz cię proszę- nie rezygnuj!!!
-
2012/09/23 21:32:34
Uwielbiam tego maleńkiego aniołeczka wtulonego w misia! Cudna pamiątka!
A kto powiedział, że wpisy trzeba robić często??? Robisz wtedy, kiedy masz czas i ochotę na to. Nie rezygnuj tylko dlatego, że masz więcej obowiązków. Na pewno znajdziesz chwilkę, aby tu zajrzeć. Masz grono wiernych czytelników, oglądaczy itp :))) Nie rób nam tego! Proszę!
-
2012/09/23 22:05:47
słodki anio0łeczek:)
szkoda rezygnowac może po prostu przerwa...zastanów się jeszcze:)
pozdrawiam:)
-
2012/09/24 13:33:06
serduszko szukałam tego materiału, niestety tylko podobne w kolorze lub w fakturze. podeślę ci fotki i powiesz co z tym zrobimy. Pisz chociaż czasem i zerknij u mnie na wpis - zbieramy już znaczki...buzialki Ela
-
2012/09/25 10:12:42
może mała przerwa w blogowaniu a nie od razu wyrzucanie go z sieci hm?
misio śliczny:)

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<