Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
Blog > Komentarze do wpisu

Z cytrynem

Czyli kolejna biżuteria z oferty Galrach, tym razem jest to bransoleta - piękna okazała bransoleta z kamieniem cytrynu opasanym srebrem i piękny równie okazały wisior.

Kamień cytrynu jest umocowany na kwadracie i dodatkowo opasany srebrnym drucikiem.

Początkowo zastanawiałam się czy wisior nie powinien być na dłuższym łańcuszku -ale ten zawsze można zmienić w zależności od kreacji - do tej pasował mi oryginalny, krótki.

Z uwagi na duże okazałe kamienie świetnym rozwiązaniem jest brak kolczyków - czasem im mniej biżuterii tym więcej:)

Oczywiście jak zwykle biżuteria Galrach zachwyca pięknym stylem, świetnym wykonaniem i nadaje klasy i elegancji każdej kobiecie:)

Biżuteria Galrach uzależnia:)

polecam!

środa, 21 maja 2014, malgorzata-p17

Polecane wpisy

  • Z malachitem

    Kolejny piękny, elegancki komplet Galrach Tym razem srebro w połączeniu z piękną zielenią malachitu - no cóż i srebro i zieleń to moje ulubione zestawy, także j

  • Koronkowa robota

    a raczej koronkowa biżuteria - tak powinien brzmieć tytuł wpisu a to za sprawą pięknego kompletu sztucznej biżuterii Galrach , którą dziś chcę pokazać. Oczywiśc

  • Galrach...z bursztynem

    Bursztyn...piękny kolor taki miodowo - cytrynowy, piękny blask, właściwości zdrowotne, wspomnienie wakacji nad morzem i ...piękna biżuteria. Tym razem sztuczna


Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<