Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
Blog > Komentarze do wpisu

Z malachitem

Kolejny piękny, elegancki komplet Galrach

Tym razem srebro w połączeniu z piękną zielenią malachitu - no cóż i srebro i zieleń to moje ulubione zestawy, także jestem zachwycona.

Przepiękne niemal ręczne artystyczne wykonanie, bardzo glęboka zieleń kamienia - na zdjęciu w tle moja nowa sukienka do której malachit idealnie będzie pasował:)

Jedynym małym minusem w mojej ocenie jest krótki łańcuszek ale to zapewne z uwagi na mały wisiorek - ja jednak preferuję dłuższe łańcuszki ale to zupelnie nie stanowi problemu. Jeszcze gdyby były malutkie kolczyki - wkręty - byłoby super - ale przeciez nie każda kobieta nosi kolczyki:)

Podsumowując - bardzo elegancki klasyczny komplet pieknej biżuterii dla eleganckiej kobiety:)

polecam i swój komplet będę nosić z dumą:)

niedziela, 19 października 2014, malgorzata-p17

Polecane wpisy

  • Z cytrynem

    Czyli kolejna biżuteria z oferty Galrach , tym razem jest to bransoleta - piękna okazała bransoleta z kamieniem cytrynu opasanym srebrem i piękny równie okazały

  • Koronkowa robota

    a raczej koronkowa biżuteria - tak powinien brzmieć tytuł wpisu a to za sprawą pięknego kompletu sztucznej biżuterii Galrach , którą dziś chcę pokazać. Oczywiśc

  • Galrach...z bursztynem

    Bursztyn...piękny kolor taki miodowo - cytrynowy, piękny blask, właściwości zdrowotne, wspomnienie wakacji nad morzem i ...piękna biżuteria. Tym razem sztuczna

Komentarze
Gość: Aga, *.adsl.inetia.pl
2014/10/20 09:26:08
Bardzo gustowny komplet. Gratuluję wyboru i pozdrawiam :)

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<