Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
piątek, 15 lutego 2008

Wokół nas jak w piosence: pac, pac, pac - sypią się dzieci...zdrowy różowy grad:)

A mam taki zwyczaj, że dzieciaczki znajomych dostają ode mnie małe haftowane upominki - tym razem jest to aniołek... jutro go podaruję i mam nadzieję, że się spodoba i będzie czuwał nad obdarowanym maleństwem:)

19:40, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 11 lutego 2008

Tym razem dla córki do jej pokoju, a natchnieniem był wzór na narzucie:

na tej podstawie wyszła poducha:

Edytowałam ten wpis, ponieważ dopatrzyłam się, że na zdjęciu nie widać koloru płótna-kanwy - otóż kwiaty są na błękitnej kanwie :) i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na fotce...

19:57, malgorzata-p17 , RÓŻNE
Link Komentarze (1) »
wtorek, 05 lutego 2008

Mam wreszcie swoje poduchy, które po uszyciu zyskały na elegancji i wyglądzie - całe miszkanie wygląda inaczej ;) aż szkoda używać...:)

obawiałam się trochę czy materiał będzie pasował - bo jest troszkę z połyskiem jak widać - ale chyba jest ok - nam się podobają!!!

18:35, malgorzata-p17 , RÓŻNE
Link Komentarze (4) »
Zakładki:
GALRACH - BIŻUTERIA
KONTAKT
MOJE INNE ROBÓTKI
MOJE OBRAZKI
MOJE POSZUKIWANIA
MOJE STRONY
MÓJ ALBUM PRAC
TU ROBIĘ ZAKUPY
TU ZAGLĄDAM
Tagi

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<