Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
niedziela, 09 lutego 2014

Ostatnio wypatrzyłam w Biedronce kule musujące i kupiłam;

bardzo lubię relaksujące kąpiele takie dla odprężenia, więc wrzuciłam kulę do wanny i ...bardzo szybko zaczęła się rozpuszczać uwalniając przepiękny zapach w całym pomieszczeniu

Według opisu - kula miała w środku ukryte kolczyki, więc tuż po rozpuszczeniu moim oczom ukazał się mały pojemniczek a w nim szczelnie ukryte malutkie delikatne kolczyki - perełki.

Generalnie zakup udany - relaksująca kąpiel udana, oprócz zapachu, który długo utrzymywał się i w łazience i na skórze, kula miała wlasciwości natłuszczające - więc nie musiałam stosować balsamu... natłuszczona została skóra - nie wanna - co ważne!

osobiście brakowało mi tylko piany;-)

ale polecam - chwila relaksu za niewielką cenę i kolczyki na dłużej...

18:19, malgorzata-p17 , RÓŻNE
Link Komentarze (1) »
Zakładki:
GALRACH - BIŻUTERIA
KONTAKT
MOJE INNE ROBÓTKI
MOJE OBRAZKI
MOJE POSZUKIWANIA
MOJE STRONY
MÓJ ALBUM PRAC
TU ROBIĘ ZAKUPY
TU ZAGLĄDAM
Tagi

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<