Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
poniedziałek, 26 listopada 2007

Dama robi się, chociaż nie zawsze mam czas, aby uwieczniać zmiany i postępy - a robię głównie wieczorem, po kilka krzyżyków. No cóż obraz ma już swoje przeznaczenie - dla kogoś specjalnego, ale nie ma określonego terminu zakończenia pracy. Haft uczy cierpliwości i wytrwałości a ostatnio czytam dużo o arteterapii i okazało się, że mój haftowy zawrót głowy jest pewnego rodzaju arteterapią - terapia sztuką. Ludzie robią różne prace, aby się wyciszyć, otworzyć, wypowiedzieć ...a oto postępy

tu już kwiaty na kapeluszu...

08:16, malgorzata-p17 , CZARNO - BIAŁE
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 listopada 2007

Spodobało mi się robienie czarno - białych haftów - mimo niewielkiej liczby kolorów są bardzo wymowne. Wymagają skupienia i pewnej odległości dla zobaczenia lepszego efektu. Teraz biorę się za damę w kapeluszu na podstawie rysunku Wilsona - nie jest to zupełnie czarno - biały wzorek, ale i tak mi się podoba. Oryginał rysunku wykonanego podobno piórkiem wygląda tak:

ciekawe jak będzie wyglądał na płótnie.....?

19:05, malgorzata-p17 , CZARNO - BIAŁE
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 12 listopada 2007

Jednak robienie małych prac daje przyjemność - robi się krótko i szybko widać efekt. Już prawie skończone stopki maluszka....chociaż jeszcze pogniecione -ale -widać:)

a tu dokończone...no jeszcze tylko ramka,ale to rodzice obdarowanej już sami dokupią pod kolor do pokoiku:)

chyba zacznę "bawić się" tylko w małe obrazeczki:) :) :)

08:52, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Komentarze (3) »
czwartek, 08 listopada 2007

Oj długo mnie tu nie było - trochę brak czasu, trochę natchnienia - ale jestem:) Na razie Lanarta odłożyłam na bok - duże prace jednak trochę zniechęcają - nie powiem, że nie robię - dziergam, dziergam ale opornie mi idzie... w międzyczasie wpadłam na pomysł że zrobię coś małego i szybkiego i zaczęłam.... upominek dla małej istotki, która przyszła na świat...

18:00, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
GALRACH - BIŻUTERIA
KONTAKT
MOJE INNE ROBÓTKI
MOJE OBRAZKI
MOJE POSZUKIWANIA
MOJE STRONY
MÓJ ALBUM PRAC
TU ROBIĘ ZAKUPY
TU ZAGLĄDAM
Tagi

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<