Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
środa, 29 października 2008

Dzieciaki obdarowane, tymczasem ja zabrałam się za kolejną Matkę Boską - też na chrzest dla maleństwa - dostanie ją od Cioci, która jest moją koleżanką. Spodobała się Bozia Martynki i Maleńka - podobno Lenka - dostanie taką samą, tylko zwróconą w drugą stronę - fotka wkrótce...

08:09, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Dodaj komentarz »

Skończyłam Kubusia i  nawet jest już oprawiony, a wygląda tak:

leży i ma wszystko w nosie:) a od kilku dni zdobi pokój Sebastianka - kubusiowego fana

Sebastian dostał Kubusia żeby mu nie było smutno że prezenty dostawała tylko jego mała siostrzyczka w dniu chrztu; tak więc dla Bastka - Kubuś, dla Martynki Bozia i inne upominki

Bastuś ma już prawie 3 latka i ma też swoją Bozię i swojego aniołka:)

08:06, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Komentarze (2) »
niedziela, 12 października 2008

Witam!

Bardzo mi miło - bo zostałam zaproszona do zabawy Haftowany Secret Pal - uważam, że pomysł jest świetny! Samą radością jest możliwość obdarowania kogoś drobnym upominkiem! poza tym w ten sposób możemy poznać nowe koleżanki zakręcone hafciarki.

Zapraszam innych do udziału w zabawie!

http://www.golddust.pl/ - tu dowiecie się więcej

ciekawe kogo wylosuję?

14:04, malgorzata-p17 , RÓŻNE
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
GALRACH - BIŻUTERIA
KONTAKT
MOJE INNE ROBÓTKI
MOJE OBRAZKI
MOJE POSZUKIWANIA
MOJE STRONY
MÓJ ALBUM PRAC
TU ROBIĘ ZAKUPY
TU ZAGLĄDAM
Tagi

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<