Lubię tworzyć..., tym bardziej, jeśli komuś to co robię się podoba: Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz coś takiego mieć - napisz do mnie, na pewno się dogadamy:
czwartek, 08 listopada 2007

Oj długo mnie tu nie było - trochę brak czasu, trochę natchnienia - ale jestem:) Na razie Lanarta odłożyłam na bok - duże prace jednak trochę zniechęcają - nie powiem, że nie robię - dziergam, dziergam ale opornie mi idzie... w międzyczasie wpadłam na pomysł że zrobię coś małego i szybkiego i zaczęłam.... upominek dla małej istotki, która przyszła na świat...

18:00, malgorzata-p17 , DLA DZIECI
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 sierpnia 2007

TAKI PIĘKNY PREZENT DOSTAŁAM OD PRZYJACIÓŁKI BEATY Z WARSZAWY - RĘCZNICZKI OZDOBIONE HAFTEM WSTĄŻECZKOWYM - PRAWDA, ŻE PIĘKNE!!!!

DZIĘKUJĘ BEATKO!!!

19:15, malgorzata-p17 , RÓŻNE
Link Komentarze (1) »
środa, 24 stycznia 2007

Znalazłam już schematy clownów - a teraz poszukuję dziewczynki z gołąbkiem - na podstawie obrazu Danuty Muszyńskiej - Zamorskiej. Czy ktoś ma???? Jeśli tak to poproszę :)

19:36, malgorzata-p17 , POSZUKIWANE...
Link Dodaj komentarz »

Dzięki wspaniałym koleżankom - forumowiczkom - zakręconym jak ja hafciarkom - zdobyłam schematy clownów! Dziękuję! A teraz niech swoje odleżą - na pewno się przydadzą...

07:30, malgorzata-p17 , POSZUKIWANE...
Link Komentarze (1) »
niedziela, 21 stycznia 2007

Na bieżąco śledzę strony o hafcie krzyżykowym i często wpada mi w oko jakiś ciekawy obrazek, którego schemat staram się zdobyć. Tym razem są to obrazki dziecięce - clowny - jeśli ktoś ma i może podesłać schemacik - z góry dziękuję :)

  

20:11, malgorzata-p17 , POSZUKIWANE...
Link Komentarze (1) »
piątek, 19 stycznia 2007

Kiedy założyłam tego bloga - miały się w nim znaleźć moje krzyzykowe robótki, ale córka przypomniała mi, że kiedyś lubiłam również robić na drutach i szydełku. Tą techniką rękodzieła powstało wiele kamizelek, sweterków z wrabianymi wzorami - wszystkie dla córci, gdy była mała - taka wtedy była moda :) Córka urosła - sweterki poszły "do ludzi"... i po wszystkim. Ale jest coś co zostało - to ubranka dla lalek Barbie, którymi lubiła się bawić Marta - gdy była małą dziewczynką. Barbie z sentymentu pozostały zapakowane w pudełku i oto one w swych kreacjach: Barbie i Ken...

            

poniedziałek, 15 stycznia 2007

...tym razem w oprawie - i jak???

                                    

mi się podoba :) :) :)

18:57, malgorzata-p17 , CZARNO - BIAŁE
Link Komentarze (3) »
Zakładki:
GALRACH - BIŻUTERIA
KONTAKT
MOJE INNE ROBÓTKI
MOJE OBRAZKI
MOJE POSZUKIWANIA
MOJE STRONY
MÓJ ALBUM PRAC
TU ROBIĘ ZAKUPY
TU ZAGLĄDAM
Tagi

Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner do strony Coricamo: Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła Baner Zjazdu Twórczo Zakręconych: VI Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu - Coricamo Baner konkursu blogowego: II edycja konkursu na najbardziej Twórczo Zakręcony Blog - Coricamo Marzycielska Poczta.
Dodatki na bloga
<